Выставки в галерее им. Якова Греттера: «Необмежена завершенicть»

2 липня в арт-центрі Я. Гретера відбулося яскраве та довгоочікуване відкриття виставки абстрактного живопису «Необмежена завершеність». Масштабний проект поєднав концептуальні роботи чотирьох неймовірно талановитих та самобутніх авторів в одній виставці. Представлена Ірина Китаєва – одеська художниця, учасниця багатьох українських та європейських проектів, Дар`я Марченко – Майстер Оптичних 3Д Ілюзій, Голова Департаменту Культури в International Diplomatic Council in Ukraine, а також молоді українські художники Семен Щербина і Анна Васильєва.
Спеціально для гостей вечору виступив креативний театр імпровізації та ораторського мистецтва "Біла ворона". Основою їх перформансу стала «Божественна комедія» (італ. La Commedia) – саме та культова поема Данте Аліг'єрі, яка представляє найбільш широкий синтез середньовічної культури і онтологію світу. Ця презентація стала своєрідним тлумаченням кожної  картини і відкрила публіці нові грані та смисли побаченого.
Публіка була вражена роботами зібраних митців. Адже в них оригінально і вдало застосована абстракція. Причому не самодостатньо в невпізнанній барвистій безформності, а саме в гармонійній єдності з реальними образами.  Куратори виставки полегшили сприйняття проекту через такий вид як, наприклад, абстрактний пейзаж. Результат злиття реальності і абстракції вийшов на рідкість красивим і переконливим, запрошуємо і Вас приєднатися до нього!

MDEXPERIMENT    DNMAGAZINE   RONIN    MARC     ХАЙВЭЙ    STARLIFE    PHOTOKOR

Виставка "Особи " Марченко Дарини  відбулася 23.01.2015, в рамках благодійного балу -маскараду,  стала початком плідної співпраці галереї  iм. Гретера з автором.  В програмi карнавалу  виступили: «Школа танцю  Грегорiя Чапкіса, «Театр імпровізації «Біла ворона»,  Групи «Avtobus», «Moon Air», «.nameless.one», «Tennessee», «Ромчай» (Азіатська програма на санскриті), «Барабанний коло» неперевершеного Валентина Богданова. Вiдео  Марії Бикової, Олександра Чістохвалова,  поезiя Михайла Кострова, Марини Липко, Дар'ї Марченко.

 

 

 

 

 

 

 

© Даша Марченко, 2021